Szanowni Państwo,

W tym roku mija 5 lat od czasu kiedy Miasto Poznań powierzyło swojej miejskiej spółce „Targowiska” Sp. z o.o. organizację Betlejem Poznańskiego na Starym Rynku.

Jarmark ten z roku na rok gości coraz więcej wystawców, którzy swoją bogatą ofertą handlową zaspakajają gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Oprócz naszych stałych kontrahentów co roku dołącza do tego grona ktoś nowy z ciekawym, czasem zaskakującym produktem.

Betlejem Poznańskie na Starym Rynku odwiedzają zarówno mieszkańcy Poznania, licznych mniejszych i większych okolicznych miast i miasteczek, ale także goście z zagranicy. Już pod koniec czerwca otrzymywaliśmy  zapytania ze strony polskich jak i zagranicznych biur podróży o termin tegorocznego jarmarku bożonarodzeniowego Betlejem Poznańskie.

Z radością informujemy, że Betlejem Poznańskie 2017 na Starym Rynku rozpocznie się już 2 grudnia i potrwa w tym roku do 22 grudnia 2017r.

Ceremonię otwarcia – rozświetlenie wielkiej bożonarodzeniowej choinki u stóp Poznańskiego Ratusza poprowadzi Prezydent Miasta Poznania Pan Jacek Jaśkowiak.

Oprócz cieszących się dużym zainteresowaniem i znanych już wszystkim  stałych i nieodłącznych punktów jarmarku takich: jak Szopka Bożonarodzeniowa, Dzwonek Życzeń czy Poczta Gwiazdora, pojawią się nowe i równie atrakcyjne. Aktualnie pracujemy nad bogatym w wydarzenia programem kulturalnym Betlejem Poznańskiego 2017.

Jak co roku w czasie trwania Betlejem Poznańskiego,  w dniach 09-10 grudnia czyli w drugi  weekend jarmarku, Stary Rynek stanie się areną zmagań artystów rzeźbiarzy w lodzie, którzy zjadą do Poznania  z najdalszych zakątków świata na Stihl POZnań Ice Festival.

Zapraszamy wszystkich Państwa- zarówno naszych stałych, lojalnych kontrahentów, którzy od 5 lat razem ze Spółką „TARGOWISKA” tworzą ten niepowtarzalny nastrój okołoświąteczny na Starym Rynku w Poznaniu,  jak  i tych niezdecydowanych i wahających się jeszcze-  do rezerwowania w swoich kalendarzach terminu Betlejem Poznańskiego na Starym Rynku 02-22 grudnia 2017r.

Formularz zgłoszenia
Regulamin Betlejem 2017