Targowiska Sp. z o.o. ul. Górecka 104 61-483 Poznań
Tel. 61 852 04 92 / 61 852 07 96
biuro@targowiska.com.pl

Rynek Wildecki

Powierzchnia sprzedażna Powierzchnia ogółem Ilość stanowisk branże przemysłowe

728 m2

2877 m2 115 warzywa | owoce | kwiaty | art. spożywcze | art.przemysłowe

Targowisko usytuowane przy zbiegu ulic Przemysłowa/Górna Wilda, stanowi centrum życia niezwykle urokliwej dzielnicy Poznania. Dobrze skomunikowane dzięki bliskości przystanków tramwajowych. Na tutejszych straganach można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce z małych rodzinnych gospodarstw rolnych, jajka, sadzonki roślin, artykuły gospodarstwa domowego, odzież i galanterię. Pawilony handlowe oferują pieczywo, nabiał, wędliny. Działa tu kilka kwiaciarni. W każdą sobotę pojawia się też mobilne stoisko z mięsem i wędlinami od producenta. Od ubiegłego roku w każdy wtorek miejsce spotkań z dobrym filmem (czerwiec-lipiec) Letnie Kino na Wildzie.

Godziny funkcjonowania
Poniedziałek - Sobota: 6.00 - 20.00
Kontakt w sprawie wolnych miejsc
Tel. 501 618 485

wildecki

Zapytaj o stragan

Postaramy sie znaleźć dla ciebie najodpowiedniejsze miejsce i skontaktujemy się w ciągu siedmiu dni w sprawie umowy najmu. Regulaminy i formularze dostępne są w zakładce "Do pobrania".

    img_divider

    Facebook


    Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47